خبرگزاری لالی آنلاین
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • اخبار نماینده
 • اخبار نماز جمعه
 • اخبار فرهنگی
 • جامعه بختیاری
 • اخبار روستاها
 • بسته خبری محرمانه
 • دفاع مقدس
 • کد خبر : 12393
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۴
 •   

  یادداشت: روز میلاد امام حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار

  یادداشت: روز میلاد امام حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار...بقلم:مجید نجفی حاجیور

  به گزارش خبرگزاری لالی آنلاین،فرا رسيدن سوم شعبان المعظم، سالروز ولادت سيد و سالار شهيدان و سرور آزادگان جهان امام حسين (ع)، و روز پاسدار را به آحاد پاسداران انقلاب اسلامي كه به حق در زمره امانت‌داران اسلام، ولايت و انقلاب در عصر حاضر مي‌درخشند، مبارک باد ، روز میلاد امام حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار، این دلیر مردان روزگار و اسوه های ایثار، سلام بر شما، مالک اشترها و ابوذرهای زمان که مصداق حرّیت اباعبدالله اید، ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار مبارک باد .

  امروزه پاسداری از مرزهای میهن اسلامی و پرچمداری اسلام در جهان افتخاری است که تحت عنوان بیداری اسلامی ، سرتاسر جهان اسلام را در برگرفته و سران استکبار و صهیونیسم جهانی را به وحشت انداخته است ،به گونه ای که با جمع آوری بازماندگان اموی وسفیانی خود درمنطقه غرب آسیا و بسیج همه امکانات مادی و تسلیحاتی خود ، تروریسم تکفیری را پشتیبانی نموده و با شعار اسلام هراسی وشیعه ستیزی از هیچ دسیسه و ترفندی درمبارزه با انقلاب اسلامی و سرکوب نهضت های اسلامی و تضعیف محور مقاومت کوتاهی نمی کنند .

  روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه‌ای درخشان و پر افتخار در عرصه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و نقش محوری آن در دفاع از ارزش‌ها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می‌کند .

  پیامبرگرامی اسلام حسین بن علی(ع) را چراغ هدایت وکشتی نجات برای بشریت معرفی کرد و اکنون ما شاهدیم که چگونه مردم عراق ،سوریه ویمن با تأسی ازاین چراغ هدایت ، موجودیت و استقلال خود را حفظ می کنند و با ایثاروفداکاری دست رد برسینه نامحرمان صهیونیست و مزدوران استکبارجهانی می زنند، حماسه حسینی یکبار دیگر احیا شده است تا نگذارد اموی ها وسفیانی های سعودی وآمریکائی سرنوشت مردم مسلمان منطقه غرب آسیا رابه دست بگیرند و منابع حیاتی مردم مسلمان این منطقه را غارت کنند .

  Image result for ‫روز پاسدار‬‎

  پاسدارا ن اسلام راستین با هوشیاری وبصیرت افزایی مسلمانان را بیدارمی کنند واین بیداری جز با امدادهای الهی وپیروی از اسلام ناب محمدی که همان مکتب اهل بیت می باشد امکان پذیر نیست چراکه خداوند متعال می فرماید ان تنصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم .

  خودکفائی واستقلال با تأکید براقتصاد مقاومتی درهمه زمینه ها بویژه تسلیحات نظامی ودفاعی امری ضروری است که پاسدارا انقلاب اسلامی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری توجه لازم به این مهم دارند.امید است همه مسئولین نظام درسالی که به نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال مزین شده است به وظایف خود دراین زمینه عمل کنند.وپاسداری ازمرزهای عقیده وعمل ازیاد نبرند. باردیگر روز پاسدار را به همه پاسداران انقلاب اسلامی و مدافعان حرم اهل بیت ع تبریک می گوئیم.

   

  التماس دعا – مجید نجفی حاجیور

  سوم شعبان ۱۴۳۸-دهم اردیبهشت ۱۳۹۶